FacebookFacebook TwitterTwitter Поширені питання Віртуальна приймальня  Укр    Рус   Eng 
Проекти регуляторних актів

Державною інспекцією України з питань захисту прав споживачів розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до Положення про порядок накладення та стягнення штрафів за порушення законодавства про захист прав споживачів".

 Проект постанови

Зазначений проект розроблено з метою приведення Положення про порядок накладення та стягнення штрафів за порушення законодавства про захист прав споживачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.2002 № 1177, у відповідність до вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків", шляхом доповнення пункту 2 Положення новим абзацом в такій редакції: "обмеження або відмову в реалізації прав споживачів, установлених частиною другою статті 17 Закону України "Про захист прав споживачів", - у розмірі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Зазначений проект регуляторного акта оприлюднено на веб-порталі Держспоживінспекції України в розділі “Проекти регуляторних актів” – “Постанови ”.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу надсилати на адреси: Держспоживінспекції України (03680, м. Київ, вул. Горького, 174, E-mail: lawyer@dsіu.gov.ua, тел. (044) 528-90-15).

Зауваження до проекту наказу приймаються в письмовому або електронному вигляді протягом місяця з дня його оприлюднення на веб-порталі Держспоживінспекції України.

 

Анонси
Фотогалерея